O nás

Nejširší nabídku naší produkce tvoří sandále. Původně jsme začínali s kristuskami. Kristusky jsou naše srdeční záležitost. Byly to nejoblíbenější sandále našeho mládí a velký hit 80-tých let. Ke kristuskám se postupně nabalovaly další vzory a nabídku jsme rozšířili o velmi žádané barefootové podrážky. Každé naše sandále si můžete nechat vyrobit i v bosonohé variantě. 

Základním materiálem pro naši tvorbu je kůže. Používáme čistou hladkou třísločiněnou hovězinu, kterou kupujeme z koželužny na Moravě. Celý proces výroby je pouze ruční práce. Od samotného vyřezávání základních tvarů, barvení, broušení, kompletace, lepení, dočišťování a balzamování konečného výrobku včelím voskem, vše je poctivá ruční práce. 

Hippiestyle si od svého založení v roce 2009 našel mnoho spokojených zákazníků nejen v České a Slovenské republice, ale stále častěji u nás nakupují zákazníci z celého světa. Velice si toho vážíme.

Naše kožené výrobky si můžete koupit pouze na našem e-shopu. Nemáme kamennou prodejnu a ani neprodáváme své výrobky jiným prodejcům.

Naším cílem je udržet si kvalitní prací Vaši přízeň.

Vilma a Břetislav Lipčejovi

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.